O nas

O naszym biurze!

Szanowni Klienci - nasi stali oraz wszyscy nowi!

     Witamy Państwa serdecznie na naszych stronach i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

     Mamy przyjemność zaoferować Państwu sprzedaż biletów lotniczych w systemie Start Amadeus do wszystkich portów lotniczych świata, rezerwacje hotelowe i wynajem samochodów oraz wszelką pomoc w aranżowaniu wyjazdów, wycieczek dla turystów zarówno indywidualnych jak i grupowych. Z firmami podpisujemy umowy o kompleksowej obsłudze podróży służbowych oferując specjalne ceny promocyjne, dostawę biletów pod wskazany adres w Krakowie oraz kompleksowość usług w organizacji imprez typu integracyjno, motywacyjnego, szkoleń i konferencji.

     Jesteśmy przedstawicielem operatów turystycznych: Neckermann, Exim Tours, Crystal Cruises. Służymy pomocą w pośrednictwie wizowym korzystając z usług biura Aina Travel. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń turystycznych Signal Iduna. Gwarantujemy korzystne ceny zakwaterowania w hotelach dostępnych w systemach rezerwacyjnych: Transhotel, iAlbatros oraz Merigo, które udostępniane są tylko wybranym biurom podróży gwarantujacym wysoką jakość świadczonych usług.

     Przez cały rok oczekujemy na Państwa z ciekawą ofertą wczasów zagranicznych oraz wycieczek objazdowych na całym świecie.

Zapraszamy! Na pewno każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Z poważaniem
Joanna Szablewska
Dyrektor Biura Podróży KRAKTEL